HİZMETLERİMİZ

De-Kopiyer kuruluşu adı altında faaliyet gösterdiğimiz dış cephe pencere söveleri, mantolama malzemeleri ve dekoratif süslemelerin üretimi ile birlikte iç cephe kartonpiyer, tavan süslemeleri, lamba göbekleri, iç cephe dekoratif ürünleri imalatı, satışı ve uygulama hizmeti sunmaktadır.

01. DIŞ CEPHE UYGULAMALARI

Günümüzde yapıların en önemli sorunu enerji kaybıdır. Bu enerji kaybından dolayı evlerimizin içinde bulunan havayı muhafaza edememekteyiz ve bu da ay sonu faturalarımıza yansımaktadır. %100 kendi fabrikamızda üretilen dış cephe dekoratif yalıtım kaplamalarıyla hem binanıza şık bir görünüş katar hem de sağladığı %50 yalıtımla beraber ay sonu fatura yükünüzü hafifletir. Tüm kaplama uygulamalarımızda garanti kapsamı mevcuttur.

02. İÇ CEPHE UYGULAMALARI

Evlerimizin iç mekanlarında köklü değişim, onarım, tadilat yapıp hayalinizi, istek ve arzularınızı gerçeğe dönüştürüyoruz. Sadece kataloğa bağlı çalışmak yerine istediğiniz modellerde (ışık bandı, orta göbek, stopiyer, kemer, niş tavan kaplama, alçı sıva, TV ünitesi, taşdesen kaplamalar vb.) üretim yapıp kaliteli ekibimizle uyguluyoruz.

03. MÜTEAHHİTLİK-MİMARLIK

Hazır olan arsanıza istediğiniz ve arzu ettiğiniz şekilde, öncesinde 3 boyutlu bitmiş halini gösterip garanti kapsamında temelden itibaren anahtar teslim durumuna firmamız güvencesiyle getiriyoruz. Aynı zamanda kardeş firmamız olan MBB Mimarlık tarafından tüm mimari projelerinizi hayata geçiriyoruz.

04. TADİLAT İŞLEMLERİ

Hali hazırda bulunan binanızın A’dan Z’ye kendi firmamız tarafından hayallerinizdeki evi gerçeğe dönüştürüyoruz.

05. BAYİLİK – NAKLİYE

İstediğiniz ürüne bayilikler üzerinden teslimini gerçekleştiriyoruz veya miktarına göre araçlarımızla kapınıza teslim ediyoruz.

06.İADE VE GARANTİ KAPSAMI

Nadirde görülse herhangi bir üretim hatası olan bir ürünü firmamız sorgusuz bir şekilde iade kabul edip yenisini vermektedir. Ayrıca kar yaptığımız tüm sözleşmeli işlerde 5 yıla kadar ücretsiz garanti verip 5 yıl sonunda maliyet alınarak hizmet vermekteyiz.

Not: Kullanılan ürünlerin boya hariç ömrü araştırmalar ışığında 20 ila 25 yıl arasındadır.

TEMELDEN İNŞAAT

UZMAN PERSONEL

+100 TADİLAT

%100 MUTLU MÜŞTERİ